O nás

Kto sme

Spoločnosť Mobilonline funguje na trhu s mobilnými telefónmi, GPS navigáciami a príslušenstvom už od roku 2001. Naše dlhoročné odborné skúsenosti dopĺňame kvalitným a rýchlym servisom a službami. Najmä zodpovedný prozákaznícky prístup nám zabezpečil popredné miesto v predaji, výkupe a servise mobilných telefónov a príslušenstva v rámci celého Slovenska.
V súčasnosti prevádzkujeme 12 kamenných predajní, ale aj internetový obchod, vďaka ktorému môžeme našim zákazníkom poskytnúť najmä skvelé zázemie a super ceny. V rámci predaja a servisu spolupracujeme so všetkými významnými značkami ako napr. Samsung, Nokia, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, ZTE...

Všetky telefóny v našej ponuke sú určené pre spoločný česko-slovenský trh a pri každom telefóne dávame záruku na jeho pôvod. Dôveryhodnosť a transparentnosť je jednou z našich hlavných priorít.

Okrem predaja realizujeme aj výkup/nákup starších telefónov za bezkonkurenčné ceny, čím našim zákazníkom umožňujeme čo najjednoduchší prístup k novším a kvalitnejším telefónom.

Mobilonline ponúka aj rýchly a spoľahlivý pozáručný servis pre všetky známe značky mobilných telefónov ako napr. Apple, LG, HTC, SAMSUNG, NOKIA, Sony Ericsson, Sony, Blackberry, ZTE, Huawei, Motorola... Vďaka úzkej spolupráci priamo s výrobcami dokážeme našim zákazníkom zaručiť okrem opravy v profesionálnych servisných strediskách aj kvalifikované poradenstvo v prípade akéhokoľvek problému.

Veríme, že okrem prijateľných cien, kvalitných služieb u nás nájdete aj dôveryhodné, priateľské prostredie a zodpovedný prístup od objednávky až po pozáručný servis. Tešíme sa na spoločné napredovanie.

Tím Mobilonline

 
 
 
 

 

Naše predajne

 

Mapa prevádzok
 
 
 

 

Telefonické objednávanie

 

V pracovné dni
od 8:00 do 15:00
Tel.: +421 940 600 100


 
 
 

 

Reklamácie

 

Tel.: +421 911 894 618

E-mail: reklamacie@mobilonline.sk


 
 
 

 

 

  
 
 

 

 

 
 
 
 
 


Košík
0 položiek
0

 

 

  
 
 


 


Prihlásenie
 


Nájdete nás na našich predajniach

Mapa prevádzok ukáž mapu

Stretneme sa na Facebooku!